info - VarolWEB

İçeriğe git

Ana menü:

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

“Kredi Taksit Hesapla” ve “Kredi Taksit Hesapla Pro” uygulaması kişisel verilerin toplanması, işlenmesi ve paylaşılmasına ilişkin herhangi bir code içermemektedir. Kişisel verilerinizi sizden talep etmemektedir. Paylaşım kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ekran görüntülerinin alınarak sizin kontrolünüzde gönderilmesi ile yapılmaktadır.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE UYGULAMALAR

Söz konusu programlarımız, uygulama dağıtıcılığı yapan iş ortaklarımız aracılığı ile yapılmakta olup sizden, tarafımızca ücretlendirme ve tahsilat ile ilgili herhangi bir bilgi belge talep edilmemektedir.

Söz konusu programlarımız, uygulama içerisinde yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır.

İş bu sözleşmedeki Gizlilik Politikası Prensipleri, sadece uygulamalarımızın kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf uygulamaları kapsamaz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@varolweb.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: Sevil Eser VAROL
Eposta: info@varolweb.com
Tel: +90 541 773 4575

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön